سوالات متداول کاربران

کاربران دوست داشتنی سایت نیاز زندگی، این بخش پاسخ به سوالات متداولی هست که ممکنه براتون پیش اومده و هنوز به جواب نرسیدین، اگر جوابتون رو پیدا نکردید به پشتیبانی پیام دهید.

برای اینکار کافیه وارد تنظیمات (setting) و بخش اکانت (account) رو انتخاب کنید و اونجا کنترل مصرف دیتا (cellular data use) رو انتخاب و گزینه استفاده از داده کمتر (data saver) فعال کنید. بعد از فعالسازی شاید کیفیت عکس و ویدیو هنگام نمایش بیاد پایین ولی در مصرف اینترنت صرفه جویی میشه.

در قدم اول باید قسمت مشاوره های انجام شده رو ببینید شاید اطلاعات مورد نیازتون رو پیدا کردین، و اگر پیدا نکردین ( اینجا )کلیک کنید و درخواست مشاوره بدین تا با شما در ارتباط باشیم.

آموزش هایی که فقط برای اعضای ویژه تولید میشن رو میتونید با انتخاب یکی از عضویت های یکماهه یا سه ماهه ببینید، که هم در کسب و کار و همزندگی مجازی به دردتون میخوره، و اگر گوگل رو بگردید این اطلاعات رو نمیتونید بدست بیارید. برای عضویت از ( اینجا  )شروع کنید.

اگر قصد خرید اینترنتی داشتین از فروشگاه های اینترنتی، میتونید به قسمت راهنمای خرید برید ( اینجا ) مراجعه کنید و از کدهای تخفیف و فروش های ویژه با خبر بشید، و به صرفه خرید کنید.

بخش رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − یک =